Optični patch kabel SC / APC SM MCTV-437 15m

Optični patch kabel SC / APC SM MCTV-437 15m

Cena: 12,90  Brez 22% DDV: 10,57 

In stock
Dobavljivost: Preverite zalogo. Šifra: 6366 EAN koda: 5902211123613 Kataloška številka: 74253

Cena: 12,90  Brez 22% DDV: 10,57 

Izdelek ni na zalogi, pošljite povpraševanje

Opis

Tehnične lastnosti:

  • Dolžina kabla: 15 metrov
  • Priključek A: SC/APC
  • Priključek B: SC/APC
  • Tip G.657.A2
  • Jedrno vlakno 9/125 µm
  • Za notranjo uporabo
  • Barva: rumena/zelena

Pošljite povpraševanje

Vljudno vas vabimo k izpolnitvi spodnjega obrazca. Po poslanem povpraševanju vas bomo v najkrajšem možnem času kontaktirali.

    Soglašam z Varovanje zasebnosti in GDPR.