Optični patch kabel SC / APC SM MCTV-431 1m

Optični patch kabel SC / APC SM MCTV-431 1m

Cena: 8,90  Brez 22% DDV: 7,30 

In stock
Dobavljivost: Preverite zalogo. Šifra: 6362 EAN koda: 5902211123576 Kataloška številka: 74249

Cena: 8,90  Brez 22% DDV: 7,30 

Izdelek ni na zalogi, pošljite povpraševanje

Opis

Tehnične lastnosti:

  • Dolžina kabla: 1 meter
  • Priključek A: SC/APC
  • Priključek B: SC/APC
  • Tip G.657.A2
  • Jedrno vlakno 9/125 µm
  • Za notranjo uporabo
  • Barva: rumena/zelena

Pošljite povpraševanje

Vljudno vas vabimo k izpolnitvi spodnjega obrazca. Po poslanem povpraševanju vas bomo v najkrajšem možnem času kontaktirali.

    Soglašam z Varovanje zasebnosti in GDPR.